Thermo-X®

Nemokamas pristatymas Mokėjimas pristatymo metu

2023 M. RADIATORIAUS PREMIJA

Revoliucinis mažo energijos suvartojimo šildytuvas, taupantis sąskaitas

Savaitės pasiūlymas

Dėmesio! Specialus pasiūlymas 89 € su 48 valandų greituoju pristatymu ir grynaisiais pinigais baigiasi šiandien! 05/29/2024 8:02 am

50% NUOLAIDA

€178 €89,00

5/5

MODERNUS ENERGIJĄ TAUPANTIS ORO KONDICIONIERIUS

PREMIJA RADIATORIUS SU 50% NUOLAIDA

Vis dar yra 17 vienetų

"Thermo-X" garinis oro kondicionierius skiriasi nuo kitų gaminių dėl celiuliozės pluošto dvigubo filtro sistemos, kuri filtruoja net mažiausias oro priemaišas ir neleidžia joms vėl patekti į patalpą.

Su šia sistema patalpas galėsite šildyti aplinkai nekenksmingu ir visiškai ekonomišku būdu, kas mėnesį sutaupydami dešimtis eurų sąskaitų už energiją!

Naudodami “Thermo-X™” iš karto pradėsite šildyti bet kurį iki 130 m2 ploto kambarį, o temperatūrą galėsite keisti tiesiai nuo sofos naudodami pridedamą nuotolinio valdymo pultą.

Lengvai surenkamas, nereikalauja išorinių vamzdžių ar sudėtingo montavimo, be to, pridedamas “BONUSINIS TERMOSFONAS 2023“, suteikiantis galimybę pasinaudoti pasiūlymu su 50 % nuolaida!

SUPROJEKTUOTI IKI SMULKIAUSIŲ DETALIŲ.

ENERGIJOS TAUPYMAS

“Thermo-X” turi efektyvią šildymo sistemą, kuri užtikrina, kad 100 proc. sugertos elektros energijos būtų paversta šiluma, todėl namų savininkai per metus sutaupo iki 77 proc. sąskaitų už elektrą.

3 ŠILDYMO REŽIMAI

“Thermo-X” turi 3 šildymo režimus, kad būtų galima lengvai pritaikyti oro srautą.

NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS

Jis turi nuotolinio valdymo funkciją, todėl šaltais žiemos mėnesiais galite jį valdyti neišeidami iš patogios lovos ar sofos.

PASIŪLYMĄ SUDARO.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

4,93
4.93/5

3789 klientų atsiliepimai

5 žvaigždutės
4 žvaigždutės
3 žvaigždutės
2 žvaigždutės
žvaigždutės

Savaitės pasiūlymas

50% NUOLAIDA

€178 €89,00

ĮVESKITE SAVO DUOMENIS IR ATLIKITE UŽSAKYMĄ

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tiesiog užpildykite oficialią formą ir įveskite reikiamus duomenis, pvz., vardą, pavardę ir telefono numerį. Klientų aptarnavimo tarnyba su jumis susisieks telefonu, kad patvirtintų užsakymą ir pristatymo adresą. Per 48 darbo valandas gausite gaminį nurodytu adresu, mokėdami grynaisiais pinigais pristatymo metu.

Žinoma! Galite patogiai sumokėti, kai siuntinys pristatomas į namus.